Hyundai ix35
1.6i GDI Go! |TREKHAAK|CLIMATE|CRUISE|KEYLESS START
Direct kopen, basisprijs: € 10.895,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.895,-
LEASEPRIJS: € 179,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.179,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai ix35 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6i GDI Go! |TREKHAAK|CLIMATE|CRUISE|KEYLESS START |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 12 juli 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 118.781 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 179,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.895,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 8-TLT-39 |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 99 kw / 135 pk |
| Laadvermogen: | 550 kg |
| Gewicht: | 1.280 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor